PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 849 / ID: 178363)

Przyjazny i grzeczy sierściuch Messi do adopcji

Messi to ok. 5 letni duży, poczciwy pies, aktywny, który bardzo lubi zabawę. Jego ulubiona zabawka to oczywiście piłka, (bo cóż innego mogłoby być jak nosi się takie imię ;) ), na której punkcie ma regularną fobię.
Trochę zabiegów kosmetycznych i całkiem z niego niezły przystojniak będzie.

W kontaktach z innymi psami, nie wykazuje żadnej agresji, wręcz można powiedzieć, że w kontaktach towarzyskich zachowuje się wzorowo. Sytuacja wygląda inaczej w domu, tutaj inny samiec nie będzie mile widziany. Koty nie nalezą do jego ulubionych zwierząt.

Messi do ludzi jest bardzo łagodny, ale nie musi być ciągle w ich towarzystwie - to pies lubiący niezależność, który ma swoje zdanie.

Ale też duży sierści uch ma tez swoje lęki - boi się burzy ;) i nie lubi deszczu. Dlatego też, kiedy ktoś zapragnie mieć takiego miśka w ogródku, musi zapewnić mu zadaszone schronienie. Messi nie jest zwolennikiem całodziennych harców na dworze, w związku z tym, mimo gabarytów, będzie doskonałym psem do mieszkania. Bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Messi jest już po kastracji.

UWAGA!
Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Pamiętajmy zwierzę nie jest rzeczą!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjną
Dane kontaktowe
517 045 795
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Messi
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:21.08.2019
Termin ważności:14 dni (do 04.09.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 24.08.2019 (Saturday), 17:05:34 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera