PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 188 / ID: 232737)

Przyjazna i wesoła RYSIA szuka domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 05.11.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Przedstawiam Wam Ryszardę.

To mała suczka, która trafiła do schroniska w Puławach w 2017 roku. Dwa lata spędziła w boksie. Nie chciała z niego wychodzić, bardzo bała się ludzi i uciekała od nich jak najdalej. Wolontariusze starali się przekonać do siebie Mary (teraz Ryśkę). Jednak w warunkach schroniskowych ani siedzenie w boksie, ani wyciąganie jej na wybieg nie przynosiło za dużych efektów. W końcu odezwała się do nas cudowna Pani, która zdecydowała się ufundować kilku naszym trudnym psom pobyt w hoteliku. Mary w 2019 roku opuściła schronisko, trafiła do hoteliku u Pani Moniki i zmieniła imię na Ryszarda. W hotelu jest do dziś. Od dawna jest gotowa by pojechać do domu stałego. Stworzenie jej odpowiednich warunków (rozumiejący i szanujący psy opiekun, ciekawe spacery, towarzystwo innych psów, możliwość spełniania naturalnych potrzeb) sprawiło, że Rysi dużo łatwiej było nabrać zaufania do człowieka. Jest już otwarta na nowych ludzi i sama do nich podchodzi. W końcu mogła poczuć się lepiej, wyspać się i odstresować. W schronisku nie miała na to szans, tym bardziej na adopcję. Wycofane psy bardzo często są pomijane. Dziś Ryszarda jest bardzo wesołym, uroczym i miłym psem. Chętnie spaceruje i spędza czas w fajnym towarzystwie. Zapomniała o trudnej przeszłości i jest gotowa na spędzenie reszty życia ze swoim opiekunem.

Szukamy dla Ryszardy domu poza miastem, w miłej i spokojnej okolicy. Opiekuna, który będzie szanował jej potrzeby i zapewni jej wszystko co najlepsze. Rysia może zamieszkać z innymi psami oraz kotami.

Przebywa pod Olsztynem w woj. Warmińsko-mazurskim. Jednak jesteśmy w stanie pomóc w transporcie do nowego domu (na terenie Polski).

Ryśka jest wysterylizowana. Ma ok. 10 lat. Jest małym psem, waży ok. 8 kg.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej proszę o telefon 511 672 436 lub mail psierki@gmail.com
Dane kontaktowe
telefon: 511 672 436
mail: psierki@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:ona
Imię:Rysia
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:22.10.2023
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 21:08:39 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera