PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 396 / ID: 186509)

Przyjacielska, ciekawska i wychowana Astra

Astra jest młodą, wesołą i przyjacielską suczką w wieku ok 4 lat. Zapatrzona człowieka, najchętniej spędzałaby całe dni w jego towarzystwie wścibiając wszędzie swój ciekawski zadarty nosek. Nie boi się obcych ludzi, szuka kontaktu.

Zachowuje czystość , nie niszczy i nie jest szczekliwa. Dosyć ładnie chodzi na smyczy, choć jeszcze czasami emocje ponoszą i chce przyspieszać. Do psów jest łagodna , do kotów nie wiemy.

Jest niedużym pieskiem o drobnej, wilczkowatej posturze, waży ok 15-17 kg. Idealna wielkość do zamieszkania w bloku ;) Jest zaczipowana, wysterylizowana i zaszczepiona.

Chcemy znaleźć Astrze dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
503812771
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:ona
Imię:Astra
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:17.05.2019
Termin ważności:7 dni (do 24.05.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 20.05.2019 (Monday), 23:40:38 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera