PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 2,014 / ID: 161741)

Przesympatyczny Ciastek szuka domu!

Ciastek to przesympatyczny psiak ! Nie miał dobrego życia, został wyrzucony z kilkoma innymi psami na wsi w okolicach Nasielska. Jego towarzysze znaleźli już domy, został tylko on. Gdy do nas trafił był wylękniony, bardzo bał się dotyku. Z czasem jednak przełamał swe lęki, choć nadal nie lubi brania na ręce czy kolana, potrafi wtedy panikować. Poza tym jest naprawdę fantastycznym towarzyszem dla człowieka !
Jest spragniony uwagi i czułości, rozdaje buziaki, szuka kontaktu. Wreszcie odzyskał radość życia, jest przemiłym, wesołym młodym psem który lubi się bawić. Do szczęścia brakuje mu tylko prawdziwego, odpowiedzialnego domu !
Dość dobrze radzi sobie na smyczy. Z suniami się dogaduje, z samcami niekoniecznie, potrafi na nich warczeć.
Nie jest duży, sięga przed kolana, waży ok. 12-13kg. Ma ok. 1,5 roku. Jest zaszczepiony, przed nim chipowanie i kastracja.

Chcemy znaleźć Ciastkowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
503 812 771

piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Ciastek
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:23.10.2018
Termin ważności:7 dni (do 30.10.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 24.10.2018 (Wednesday), 06:12:02 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera