PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,512 / ID: 195333)

Poszkodowany przez życie Lucky do adopcji!

Znaleźliśmy go w śniegu jak ogryzał zamarznięte kości 18 stycznia. Kiedy go łapaliśmy nawet tylko piszczał nie miał siły na jakąkolwiek walkę. Zabraliśmy go do lekarza- hipotermia, problemy skórne, brak przednich zębów połamane kły (ewidentnie efekt urazu), skrajne wyczerpanie i niedożywienie, można się było na nim anatomii uczyć. Dostał kroplówki leki, Zaczęło się odkarmianie. Z każdą kolejną wizytą u weterynarza odkrywaliśmy kolejne problemy. Śrut w grzbiecie, zapalenie spojówek, zapalenie tylnych zębów-które będą usuwane na dniach. Wszystkie zabiegi zastrzyki codzienne zakraplanie i przemywanie oczy znosił bardzo grzecznie. Czasem tylko lekko zawarczał kiedy coś go zabolało naprawdę mocno lub kiedy się przestraszył.

Niestety panicznie bo się smyczy i obroży nie daje jej sobie założyć- obawiam się że mógł go ktoś przywiązać i zostawić pewnie jak schudł to się uwolnił z uwięzi. To przez co przeszedł uniemożliwia określenie wieku to jest wróżenie z fusów może mieć 7 ale i 12 lat a może inaczej ciężko stwierdzić
Lucky nie jest typowym pieskiem potrzebuje cierpliwości, delikatności i spokoju. Nie wie co się robi z zabawkami najchętniej spędzał by całe dnie z człowiekiem, który będzie go głaskał i drapał.

Dogaduje się z innymi zwierzętami (obecnie w domu z 2 kotami i psem), nie reaguje agresją na ludzi daje się głaskać obcym (dorosłym i dzieciom) pod warunkiem, że podejdą do niego spokojnie i delikatnie inaczej się boi.

Aby zaufać konkretnej osobie potrzebuje trochę czasu i osoba która będzie go chciała pokochać musi mieć tego świadomość.

Jeśli ktoś da mu dużo miłości spokoju, delikatności i czasu będzie oddanym towarzyszem. Patrząc na to co musiał przejść w swoim psim życiu i pomimo tych doświadczeń jakim grzecznym psem jest zasługuje na najlepszy dom na świecie- w którym będzie kochanym członkiem rodziny, a nie przedmiotem.

To jest na prawdę super psiak i zasługuje na kogoś wyjątkowego :)

Lucky przebywa w Wesołej. Obowiązuje procedura adopcyjna.
Dane kontaktowe
607288895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Lucky
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:07.12.2019
Termin ważności:14 dni (do 21.12.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 09.12.2019 (Monday), 17:20:45 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera