PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 212 / ID: 189225)

Pogo-bezkonfliktowy, uczuciowy i kudłaty pies!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 30.09.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Miałem roczek jak oddano mnie do schroniska i tak naprawdę nie wiem czemu? Może już nie byłem tym ślicznym szczeniaczkiem a może moi Państwo nie potrafili poradzić sobie z opieka albo wyjeżdżali na wakacje? Nie wiadomo, lecz od tego czasu odbywam kare za niewinność i mieszkam kilka lat w schronisku. Nigdy nie zaznałem normalności ani nie miałem możliwości pobiegania po parku, ponieważ tutaj w schronisku tylko chodzę na smyczy z wolontariuszami albo jestem wypuszczany na wybieg o rozmiarach 5m x 5m. Niesprawiedliwe jest to życie tym bardziej ze względu na fakt, iż jestem bezkonfliktowym psiakiem. Kocham ludzi oraz nie mam problemu z zaprzyjaźnianiem się z innymi psimi kolegami. Siatki nie przeskakuję a na spacerkach zachowuje się poprawnie i bez żadnych wygłupów. Doprawdy już sam nie wiem jak się zachowywać, aby mnie zauważono. Próbowałem szczekania przez kraty i nawet wciskania łebka i wyciągania łapy po pachy, żeby tylko adoptujący mnie zauważyli. Niestety nic z tego. Jestem kosmaty i długowłosy i może myślą, że będzie ze mną dużo zachodu, by zachować mnie w czystości. No już sam nie wiem. Wolontariusze mnie uwielbiają i miłość jest obustronna, ponieważ uważam, że te dwunożne istoty to fajne stworzenia. Pogłaskają za uszkiem, robią masaż bioderek i nawet czasem dostaję w nagrodę jakiegoś smakołyka. Jednak wciąż jestem sam i nikt mnie nie chce na własność. Dlaczego? Pogo jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Mieszanka rasy border terrier.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2013
W schronisku od: 2014

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/pogo/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.
Dane kontaktowe
info@piesdoadopcji.pl
Tel. 663 422 281
Gatunek:Psy
Rasa:Border terrier
Płeć:on
Imię:Pogo
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Częstochowa
Data dodania:01.08.2019
Termin ważności:60 dni (do 30.09.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik DominikaKościańska
statystyka
Dzisiaj: 07.12.2019 (Saturday), 19:36:53 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera