PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 3,586 / ID: 58854)

Podaruj serce Sabince!

W schronisku spędziła większość swojego życia. Ma w tej chwili około 7-8 lat. Sabinka jest psem z charakterem. Upatrzy sobie osobę, którą uzna za swojego pana i jej się słucha. Kiedy ma ochotę przyjdzie do człowieka i skoczy na niego, oplatając go łapkami w pasie lub za rękę, i wystawia się do głaskania. Pieszczoty trwają aż sunia nie zadecyduje o ich końcu. Jest cichym psiakiem, ma chwile w których lubi pobyć sama. Inne psy toleruje, choć gdy ktoś ją zaczepi potrafi być ostra.
Wytrwale staramy się, aby Sabina wyszła za mury schroniska i poczuła zapach lasu:( Czeka na dom, na swój kochający dom, a z pewnością po takim czasie wyczekiwania należy się to tej cudowniej psinie.
Sabina biega luzem po schronisku.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem umowy jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja/kastracja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji :
Wolontariuszka Ania; 603 762 594
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Sabina
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:05.08.2020
Termin ważności:60 dni (do 04.10.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 10.08.2020 (Monday), 01:53:21 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera