PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 727 / ID: 226830)

Podaruj mi DOM z ogrodem na długie lata - MANIEK 3 letni psiak

Maniek to młody około 3 letni psiak. Po Sylwestrze zaczął pokazywać się na obrzeżach jednej z polskich wsi, nikt nie zwracał zbyt dużej uwagi na małego czarnego psiaka przemykającego polami. Ale On był już głodny i zmęczony tułaczką dlatego zaczął podchodzić pod domostwa. Jedni przepędzili inni ignorowali, aż znalazła się dobra dusza, która przyjęła go pod swój dach.

Maniek to około 9kg , mały, krępy cały czarny psiak. Wpuszczony na podwórko dość długo pozostał nieufny i wycofany. Swojej opiekunce zaufał po około tygodniu, podszedł i dał się pogłaskać. Maniek coraz śmielej podchodzi do nowo poznanych osób. Poznał smycz i obrożę, wychodzi na spacery, spuszczony pilnuje się opiekunki. Małe i średnie psiaki są dla niego fajnymi towarzyszami zabaw i spacerów. Duże psy napawają go przerażeniem, reaguje na ich widok ucieczką, a kiedy nie może to agresją lękową. Sam nie atakuje. Stosunek do kotów nieznany chociaż istnieje podejrzenie, że potrafi pogonić na podwórku.

W stosunku do ludzi i tych dużych i tych małych Maniek nigdy nie wykazał zachowań niepożądanych. Otwiera się na nowe życie pokazując, że jest psiakiem wesołym, zgodnym i pragnącym miłości.

Szukamy dla niego domu, który pozwoli mu na spokojną aklimatyzację dając poczucie bezpieczeństwa. Maniek teraz żyje na podwórku z dostępem do domu, ale nie w bloku.


NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Maniek
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:05.02.2023
Termin ważności:21 dni (do 26.02.2023)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 08.02.2023 (Wednesday), 02:23:24 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera