PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 497 / ID: 178364)

Podaruj Baksowi dobry dom!

Baks jest przemiłym, ok. 10 letnim kudłatkiem. Od jakiegoś czasu przebywa pod naszą opieką, w hoteliku dla psów niedaleko Zegrza. Wcześniej Baksiu wiódł smutne życie zapomnianego i niekochanego psa łańcuchowego.

Odkąd los Baksa się odmienił, on również stał się zupełnie innym psem. To prawdziwy pieszczoch bezgraniczne zakochany w ludziach, gotowy oddać wszystko za chwilę uwagi. Uwielbia być głaskany i przytulany, całym sercem oddaje okazane mu uczucie.

Baks - jak na terierowatego przystało - jest również dość energiczny i charakterny. To mały zazdrośnik, który nie zamierza dzielić się ukochanym człowiekiem z innymi psami. Wynika to z pewnością z jego wcześniejszych doświadczeń. Dlatego szukamy dla Baksa domu bez innych zwierząt, w którym będzie czuł się wyjątkowy.

I tylko na koniec, nim przejdziesz do następnych ogłoszeń, spójrz jeszcze raz w jego oczy i zadaj sobie pytanie: "a dlaczego nie teraz zrobić czegoś wyjątkowego i adoptować psa dorosłego po przejściach". Może nadszedł czas, aby zostać bohaterem Baksa - a On odda Ci za to całe swoje serce:)
Wszyscy wiemy, że nie uda uratować się wszystkich bidaków, ale może TY uratuj Baksa :).

Baks jest zdrowy, wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony.

UWAGA!
Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Pamiętajmy zwierzę nie jest rzeczą!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjną
Dane kontaktowe
502840252
piesnazakrecieo2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Baks
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:13.01.2019
Termin ważności:7 dni (do 20.01.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 16.01.2019 (Wednesday), 03:43:56 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera