PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 634 / ID: 209840)

Pilnie szukamy domu dla psa z łańcucha!

OKOLICE KATOWIC - Piesek z łańcucha prosi o dobry dom. PILNIE SZUKAM DOBREGO DOMU dla tego pieska. Opiekuje się nim starszy człowiek.
Piesek ma już TERAZ długi, delikatniejszy łańcuch - na zdjęciu widać jak się przyjrzysz - pewna kobieta kupiła mu ten łańcuch bo miał bardzo krótki.
CAŁE ŻYCIE TKWI NA ŁAŃCUCHU - BUDA JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIACH - CZAS NA NOWE, DOBRE ŻYCIE - opiekun zgadza się oddać pieska ale nie do schroniska.

PIESEK nie jest wychudzony, ale zasługuje na dobre życie, na oderwanie go z tego łańcucha i zamianę budy na miłe miejsce w domu, mieszkaniu. Ma 6 lat, średniej wielkości, jest łagodny, przyjazny dla swojego opiekuna tak więc jeśli dasz mu czas na zaaklimatyzowanie się na pewno odnajdzie się w nowej rzeczywistości. A CO SIĘ STANIE JAK ZABRAKNIE OPIEKUNA - wtedy piesek będzie staruszkiem i wyląduje na bruku albo w schronisku i tam marnie zakończy swoje życie bo kto adoptuje starego psa - dlatego teraz dopóki jest młody szukam dla niego domu.Prosiłam Panią, która kupiła mu długi łańcuch aby poprosiła opiekuna, żeby oswajał go ze smyczą, z chodzeniem na smyczy. To starszy człowiek i nie wiem na tą chwilę czy się zgodzi - będę aktualizowała opis jak coś się będzie zmieniało.

Z CAŁEGO SERCA PROSZĘ o dobry, spokojny dom dla tego pieska. Proszę o wyzwolenie go z tego łańcucha, z budy i ofiarowanie mu miłego posłania w Twoim domu u Twego boku. POWINIEN WESOŁO BRYKAĆ PO TRAWIE, na spacerach a nie tkwić całe życie na łańcuchu. PROSZĘ o czułość żeby poczuł się bezpiecznie w nowej rzeczywistości oraz opiekę i troskę do końca jego życia. MA WIELE LAT ŻYCIA PRZED SOBĄ - TERAZ TO NIE JEST ŻYCIE to wegetacja. BŁAGAM DLA NIEGO O ŻYCIE - PROSZĘ O WOLNOŚĆ jakiej bardzo potrzebuje - MA 6 LAT - PRZED NIM nawet 10 LAT ŻYCIA.

ZORGANIZUJĘ TRANSPORT - nie ważne gdzie mieszkasz - byle psiaczek był wreszcie szczęśliwy.
OBOWIĄZKOWA umowa oraz wizyta przedadopcyjna i poadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: 608 219 914
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: 608 219 914
Gatunek:Psy
Rasa:Mieszaniec
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:07.09.2020
Termin ważności:60 dni (do 06.11.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik DominikaKościańska
statystyka
Dzisiaj: 23.09.2020 (Wednesday), 08:34:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera