PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 847 / ID: 219691)

Cudna Tonks do adopcji

Pilnie poszukujemy dla suni domu tymczasowego/stałęgo! Prosimy o kontakt!

Z pyszczka Tonks to lisek z wielkimi uszami, które nastawia jak coś chce, a całościowo wygląda trochę jak corgi z długim ogonem.

Nie ma żadnego problemu z ludźmi, chętnie idzie się zapoznawać z obcymi na ulicy, a jak się zainteresują i pogłaskają to jest sprzedana.
Grzecznie chodzi na smyczy, tylko jest bardzo ciekawska, wtyka nos we wszystko nowe i wszystko musi porządnie obwąchać, więc czasami z nienacka się zatrzymuje - ale spokojnie da się ją sterować komendami.
Lubi dzieci.

Nie jest fanką nieznajomych psów, robi się czujna jak się zbliżają, a jak któryś szczeknie to odpowie tym samym. Za to ze znajomymi psami uwielbia się bawić, starszego (tymczasowego) brata labradora wymęczyła zabawą tak, że aż zaczął się chować, żeby się zdrzemnąć.

Jest super towarzyska, najchętniej ulokuje się na tej samej kanapie, co wszyscy, a nawet jak akurat leży w odległości to tak, żeby widzieć, że ludzie są w pobliżu.

Zostając sama w mieszkaniu popłakuje, ale nie ma problemu z niszczeniem rzeczy, grzecznie idzie spać (najprawdopodobniej), a po powrocie cieszy się tak, że dzień od razu staje się lepszy.

Niesamowicie szybko się uczy, zna podstawowe komendy, które bardzo ładnie wykonuje i na pewno szybko nauczy się kolejnych.

Zdarzają się jej jeszcze pojedyncze wpadki na matę w domu, ale odpowiednie ustawienie spacerów skutecznie im zapobiega.

Chcemy znaleźć Doti dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607288895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Tonks
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:04.12.2021
Termin ważności:7 dni (do 11.12.2021)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 06.12.2021 (Monday), 03:23:55 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera