PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 370 / ID: 176860)

Pilnie potrzebne domy tymczasowe i stałe dla 7mies braci!

Bracia niedawno zostali zabrani z gospodarstwa wiejskiego. Trafili do awaryjnego DT w Warszawie, niestety najpierw ten z ciemniejszymi plamkami uciekł przy przekazaniu, potem DT nie upilnował drugiego i mimo próśb dziewczyny która je wiozła- wyszedł na spacer bez zabezpieczeń. Na szczęście obu udało się odnaleźć. Ciemniejszy ma awaryjne schronienie w hoteliku przez kilka dni.
Niestety jaśniejszy jest na działce u dziewczyny która je zabrała. Wieczorem wracają do Warszawy i nie ma dla niego schronienia.:( Czy ktoś mógłby pomóc?

"Niebieskooki" ma już większość profilaktyki, jest grzeczny, lubi psy i koty. W domu zachowywał się do tej pory nienagannie. Najlepiej gdyby trafił do DT z drugim psem, bo wtedy czuje się pewniej.

"Łaciaty" jest mniejszy i drobniejszy niż jego niebieskooki brat, waży ok. 15kg. Niebieskooki jest trochę wyższy od brata i masywniejszy. Mama braci to sunia nieco w typie amstaffa.

Jeśli znajdzie się DT dla braci zapewnimy im opiekę wet, karmę i zajmiemy się ich adopcją. Szukamy DT wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:22.06.2018
Termin ważności:7 dni (do 29.06.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 24.06.2018 (Sunday), 01:48:36 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera