PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 465 / ID: 184198)

Piękny pies który nie ma szczęscia w życiu. Adoptuj Iwana

Jeśli chcesz mieć wspaniałego, przytulaśnego i kochającego psa to zadzwoń w sprawie Iwana. Iwan ma ok 6 lat. Jest pięknym, zdrowym psem. Urodził się w jednej z pod warszawskich wsi gdzie szczeniaki rodzą się na potęgę bo nikt nie pomyśli o sterylizacji suczki. Iwan jako jeden z wielu niechcianych psów był pozostawiony sam sobie ,jak coś znalazł do jedzenia to zjadł jak właściciel zlitował się i coś rzucił to zjadł, a jak nie to Iwan głodny i spragniony czekał na wybawienie. W związku z tym, iż takich niechcianych psów jak Iwan w gospodarstwie po pewnym czasie zrobiło się dużo kochany gospodarz postanowił się ich pozbyć. W jaki sposób można się tylko domyśleć. W ostatniej chwili i przez przypadek dowiedziałyśmy się o Iwanie i innych psiakach. Zostały uratowane od śmierci. Iwan znalazł schronienie w Azylu pod Warszawą. Jest już tam długo za długo i czas na to by znalazł w końcu dom.
Iwan umie podać łapę, na smyczy trochę ciągnie i wymaga w tej kwestii nauki. Pomimo to że człowiek wyrządził mu tyle krzywdo to ciągnie do niego aby się tulić i miziać. To taki większy kochany, milusiński przytulak. Niestety nie dogaduje się z innymi psami dlatego w nowym domu powinien być jedynakiem. Iwan ma wspaniałą gęstą, mięciutką, i dłuższą, jasną sierść, która powoduje to że człowiek by tylko go głaskał i głaskał co Iwan uwielbia, tylko się go zacznie miziać to nie chce człowieka odstąpić na krok. Mimo swojej urody nie ma szczęścia i bardzo długo już szukamy dla niego domu. Iwan jest wykastrowany i zaszczepiony. Szuka odpowiedzialnego domu.
Dane kontaktowe
tel. 507 415 468 lub 665 158 238
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:11.06.2019
Termin ważności:7 dni (do 18.06.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Katerina81
statystyka
Dzisiaj: 16.06.2019 (Sunday), 09:41:23 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera