PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 379 / ID: 226212)

Piękny owczarek Levi szuka swojej rodzinki!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 05.11.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Levi jest młodym, choć dorosłym już psem w typie owczarka, orientacyjnie ma około 5 lat, a przed sobą całe życie, które chciałby spędzić u boku swojej nowej rodziny, na którą razem z nim czekamy. Podczas tego wspólnego czekania poznaliśmy się z Levim całkiem nieźle i wiemy, że jest to bardzo sympatyczny i wesoły pies, który uwielbia spacery w lesie, podczas których relaksuje się i na chwilę zapomina o schroniskowej rzeczywistości. Jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, lubi kontakt z ludźmi i bardzo się cieszy na każde odwiedziny wolontariuszy w schronisku. Chcielibyśmy, aby nie musiał już siedzieć w boksie, ale mógł w końcu cieszyć się na widok swoich stałych opiekunów wracających z pracy i zabierających go na spacer. Mamy nadzieję, że już niedługo to nastąpi! Levi jest zdrowy i w dobrej kondycji, w schronisku został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego nowego domu i chcemy, aby był to dom dobry i odpowiedzialny, aby Levi czuł się w nim dobrze i bezpiecznie. Miasto na pewno nie jest ulubioną okolicą Leviego, widać, że świetnie czuje się w spokojniejszych miejscach, a łąki i las to jego żywioł. Serdecznie polecamy Leviego do adopcji!

Levi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

tel: 501 173 726
Dane kontaktowe
tel: 501 173 726
Gatunek:Psy
Rasa:Owczarek Niemiecki
Płeć:on
Imię:Levi
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:22.10.2023
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 21:35:45 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera