PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 259 / ID: 142505)

Piękny amstaff szuka domu bez innych zwierząt!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.01.2017, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Ktoś go porzucił? Czy może uciekł z posesji i nie mógł znaleźć drogi do domu? Wiemy tylko, że błąkał się po mieście kilka dni. Mieszkańcy go ogłaszali w poszukiwaniu właściciela, lecz bez skutecznie. Zadzwonili do nas. Naszym oczom ukazał się oto taki Agat. Dla niektórych wydaje się on agresywny. Jednak my wiemy, że to jest pieszczotliwy psiak. Szybko się uczy sztuczek, lubi biegać, bawić się. Zawsze słychać latającego w boksie Agata bawiącego się swoją miską. Gdy przechodzimy obok, patrzy się na nas swoim uśmiechniętym pyskiem, poskacze chwile na kraty, chwyci miskę do obślinionej paszczy i pogoń zaczyna się od początku. Ten psiak jest w typie amstaffa. Są przesądy, że wszystkie amstaffowate to mordercy. Nasz Agat jest tego żywym przeciwieństwem! Zawsze powtarzamy - Nie ma psów morderców, są za to nieodpowiedzialni właściciele. Zależy to tylko i wyłącznie od człowieka jak pies będzie się zachowywał w przyszłości. One zawsze się upodobniają do właścicieli. Poszukujemy dla Agata domu, który zaakceptuje, że jest on amstaffem, że nie przepada za innymi zwierzętami i że potrafi dać duuuużo buziaków.
Dane kontaktowe
Agat przebywa pod opieką OTOZ Animals Schronisko w Starogardzie Gdańskim
Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony.
Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: (58) 560 99 31 lub 668 046 572
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Hermanowska 24 83-200 Starogard Gdański
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Agat
Wiek:młody
Województwo:pomorskie
Miasto:Starogard Gdański
Data dodania:10.01.2017
Termin ważności:7 dni (do 17.01.2017)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Woolontariusz
statystyka
Dzisiaj: 24.06.2017 (Saturday), 08:07:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera