PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 2,992 / ID: 151331)

Piękna czujna Serbia szuka domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 08.09.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Serbia trafiła pod naszą opiekę po raz drugi. Wróciła z nieudanej adopcji - zabrakło dla niej miejsca w rodzinie po przeprowadzce. A to taka kochana suczka! Bardzo lubi być głaskana, chętnie spędza czas w towarzystwie opiekunów. Ponadto jest bardzo czujna i spostrzegawcza. Dobrze sprawdzi się jako stróż domostwa. Trzeba pamiętać, że należy być konsekwentnym w ustalaniu zasad panujących w domu - Serbia wie, że upartym zachowaniem można wiele wymusić. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Mimo niewielkich rozmiarów jest dość silna, o czym trzeba pamiętać wyprowadzając ją na spacer. Nie toleruje kotów. Raczej akceptuje inne psy, zwłaszcza chętnie bawi się z tymi o łagodnym usposobieniu.
Rok urodzenia: 2012.
Serbia posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona i wysterylizowana. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: 667 966 567.
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Serbia
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:10.07.2019
Termin ważności:60 dni (do 08.09.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 19.11.2019 (Tuesday), 19:22:07 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera