PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 46 / ID: 205734)

Pepo czeka na dom

PEPO
URODZONY: 2014
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: tak
Pepo wrócił do nas po 6 latach adopcji wraz z bratem Tufim, obecnie kocurki czekają na adopcję w domu tymczasowym.
Jak opowiada o nich opiekunka tymczasowa :Jeśli chodzi o Pepo to nazywamy go w domu "Płaczkiem" ponieważ na początku gdy do nas trafił był bardzo rozżalony i dużo płakał, jeśli się go nie tuliło :( W ciągu dnia jest samodzielny, zajmuje się swoimi sprawami kocimi ale wieczorem szuka towarzystwa człowieka i lubi być obok, położyć się na poduszce, przycupnąć na kanapie.
Na pierwszy rzut oka Pepo jest odważniejszy, chętniej i szybciej zaczął zwiedzać mieszkanie i poznawać domowników, jednak nie czuje się komfortowo w hałasie i kiedy jest więcej gości. Pepo jest kotem, który bardzo szybko potrafi się dopasować do nowej grupy kociej, szybko złapał co może robić a czego nie i jaka jest przestrzeń kotów rezydentów. Jeśli chodzi o kontakty z człowiekiem to typ kota, który lubi mocniejsze głaskanie i i masowanie od delikatnych czułości.
Pepo grzecznie korzysta z kuwetki i ma dobry apetyt. Kocurek ma początki niewydolności nerek, pod kontrolą lekarza, dostaje codziennie suplement wspomagający nerki.
Szukamy dla Pepa niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką. Szukamy mu domu w parze z Tufim

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Pepo
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:11.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 10.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 29.05.2020 (Friday), 08:49:19 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera