PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 86 / ID: 169391)

Parys, wpatrzony w opiekuna psiak szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 15.02.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Parys jest niedużym, sięgającym do łydki psiakiem w wieku około 8 lat. Jest wykastrowany. Do schroniska trafił 23 maja 2016 roku, został wyłapany przez OSP Sianów, gdzie od kilku dni błąkał się bez opieki. Wcześniej trzymany był na łańcuchu, w złych warunkach. Nie wiemy jak Parys trafił z łańcucha na ulicę. Wiemy natomiast, że nie miał łatwego życia. Psiak trafił do nas zaniedbany i przerażony. Dopiero po jakimś czasie zaczął przekonywać się do ludzi, których widywał regularnie. Po jego zachowaniu widać, że nie był dobrze traktowany, a nawet był bity. Widać to nawet w jego reakcji na obcych ludzi oraz na dotyk - sztywnieje i kładzie się na plecy. Parys potrzebuje czasu, aby poczuć się swobodnie w towarzystwie ludzi, jednak kiedy już komuś zaufa staje się kochanym psiakiem.
Do osób, które już zna przytula się bez przerwy, wpatrzony w człowieka. Puszczony luzem pilnuje się opiekuna, a kiedy nieco się oddali przybiega na zawołanie. Z psami dogaduje się różnie, w szczególności broni jedzenia, dlatego w boksie jest sam. Nie jest jednak agresywny. Należy pamiętać, że jest to schronisko - niezbyt ciche i spokojne miejsce, by ocenić prawdziwy charakter psa. Tutaj Parys jest wystraszony, niepewny, wszędzie widzi zagrożenie. Pomóżmy znaleźć mu dom, aby nie spędził swojej jesieni życia samotnie w schronisku. Za opiekę, spokój i bezpieczną przystań Parys odwdzięczy się ogromną miłością i chęcią do przytulania. Daj mu szansę, a przekonasz się jaki jest wyjątkowy.

"Leśny Zakątek" Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koszalinie, woj. Zachodniopomorskie.
Dane kontaktowe
Kontakt do schroniska tel. 943403400, 731 953 102 lub na priv z wolontariuszką Anna Sokół.
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:pomorskie
Miasto:Gdańsk
Data dodania:17.12.2017
Termin ważności:60 dni (do 15.02.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Kaja10014
statystyka
Dzisiaj: 17.07.2018 (Tuesday), 00:11:38 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera