PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 154 / ID: 196254)

Panna Jaga do pokochania od zaraz !

Jaga nie miała dobrego startu w życiu. Rodzeństwo poznaliśmy w kwietniu, gdy zgłoszono nam psiaki znalezione w lesie k Ostrołęki. Nie wiemy czy tam się urodziły, czy ktoś się ich pozbył. Były bardzo nieufne, zabiedzone, strasznie zarobaczone i zakleszczone.

Jaga jest największa z rodzeństwa, zdecydowanie ma w sobie coś ze sznaucera. Jest sunią niezwykłej urody i zdjęcia absolutnie nie oddają jej urody.
Jaga jest najspokojniejsza z całej trójki, jak dotąd najlepiej zsocjalizowana z ludźmi. Lubi głaskanie, pozwala robić ze sobą wszystko, choć nowe rzeczy początkowo ją nieco niepokoją. Żywo reaguje na inne psy, chce się z nimi bawić, jest towarzyska i ciekawska.

Nauka czystości idzie jej bardzo dobrze, choć czasem zdarzają się drobne wpadki. Jest odrobaczona, zachipowana, raz zaszczepiona na choroby zakaźne. Za moment przed rodzeństwem kolejne szczepienie. Szczeniaki mają ok. 3,5-4mies. Docelowo będzie sunią średniej wielkości/większą (między 25-30kg).

Wspaniale gdyby znalazła dom z innym psem, bo widać że towarzystwo jej służy, jednak nie jest to warunek konieczny.
Chcemy znaleźć Jadze dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:Jaga
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.06.2019
Termin ważności:7 dni (do 21.06.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 17.06.2019 (Monday), 15:54:55 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera