PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 3,332 / ID: 172073)

PUSZEK-troskliwy przyjaciel wszystkich psiaków prosi o dobry dom, adopcja

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 27.08.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Szukamy domu dla Puszka - niezbyt dużego (około 15 kg), młodego (2-3 lata), spokojnego pieska, który niedawno, wraz z kilkoma psimi kompanami, trafił pod naszą opiekę. Historia Puszka jest smutna.. Piesek od długiego czasu błąkał się po wsi, był dokarmiany przez dobrych ludzi, ale niestety nie miał swojego człowieka na stałe.. Puszek polubił się z innymi psiakami z którymi trafił. Był ich obrońcą, swoim własnym, niezbyt wielkim z resztą ciałem osłaniał je przed złymi ludźmi jakby był ich tatą, ich obrońcą. Obecnie jest z tymi pieskami w 1 boksie, dogadują się bez problemu, nie wszczynają awantur. Puszek to piękny psiak. Ma intensywnie rude łaty na swoim białym, szorstkowłosym ciele, jest czysty, w dobrej kondycji.
Piesek nie potrafił zbyt dobrze, ale obecnie już całkiem przyzwoicie chodzi na smyczy. Boi się jeszcze niektórych mężczyzn, ale na pewno szybko zadomowi się i pokocha swą nową rodzinę. Prosimy o szansę i o dom dla Puszka. Z całą pewnością wniesie wiele radości i rozweseli wszystkich mieszkańców domu. Puszek to młody psiak. Bardzo prosimy by nie musiał swej młodości spędzić na schroniskowymi kratami..
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Psy
Rasa:MIESZANIEC
Płeć:on
Imię:PUSZEK
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:28.06.2018
Termin ważności:60 dni (do 27.08.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik adopcjekrakow@gmail.
statystyka
Dzisiaj: 21.03.2019 (Thursday), 15:40:45 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera