PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 61 / ID: 208271)

PUFI - kochany, spragniony miłości człowieka psiak BŁAGA O DOM!

PUFI - OD 7 LAT GNIJE ZA KRATAMI!! My już nie prosimy, my BŁAGAMY O DOM DLA NIEGO!! Pufi do schroniska trafił jako młody psiak, miał ok. 2-3 lat. Znaleziono go z wrośniętym w szyję łańcuchem, pewnie od szczeniaka był na nim uwiązany gdzieś na gospodarce... :( Minęło długich 7 lat i nikt, absolutnie nikt, NIGDY o niego nie zapytał... :( Nie wiemy już, jak go ogłaszać, co pisać, co mówić odwiedzającym? Większość ludzi szuka psów małych, w typie rasy, szorstkich albo pięknych długowłosych... A on jest taki pospolity... :( Pufi to niesamowity psiak. Bardzo wesoły i otwarty. Od razu zjednuje sobie serce każdego, kto da mu szansę i go pozna :) Pomimo całej krzywdy, którą wyrządził mu człowiek, on nadal kocha go całym sercem! Pufi to typowy schroniskowy mix owczarka, na wsiach takich jest pewnie więcej jak połowa :/ Ale wyróżnia go niesamowita energia, chęć bycia z ludźmi, potrzeba bliskości. Przez cały ten czas kiedy Pufi jest u nas zawsze był pierwszy przy kratach, każdego dnia wierzył, że może to właśnie ten dzień, że może i jemu się uda... Ale minęło tak wiele lat, Pufi to już psi seniorek, ma 9-10 lat i z każdym miesiącem wierzy w swój dom coraz mniej... Już nie podchodzi za każdym razem, czasem nie ma siły wyjść z budy... No bo w sumie, po co...? I tak ludzie wybiorą innego psiaka, a on zostanie tam gdzie tkwi od lat. Jak zaklęty... :( Skazany na samotność przez ludzką głupotę i brak serca :( Błagamy, nie patrzcie na wygląd, dajcie mu szansę! W psie najważniejsze jest serce i psia dusza, a Pufi za własny kącik odda całego siebie!! Psiak mieszka w schronisku w woj. łódzkim.

Kontakt w sprawie adopcji: 505 682 029

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:PUFI
Wiek:starszy
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:02.07.2020
Termin ważności:60 dni (do 31.08.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wychodzący swobodnie
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 12.08.2020 (Wednesday), 09:12:13 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera