PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 155 / ID: 202291)

PUCHASIA-piękna, kochana, śliczna mała kicia-9 tygodni-szukamy domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 07.01.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Prześliczna buro-biała puchata koteczka
Przedstawiamy Puchasię - prześliczną buro-białą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z szóstką rodzeństwa.
Kicia, jak samo imię wskazuje, jest bardzo puchata, mięciutka jak przysłowiowy baranek.
Puchasia ma ciemne, dosć wyraźne bure pręgi na białym futerku.. Na i nad noskiem ma białe futerko, tak samo przednie łapki. Tył ciałka ma bury, pręgowany.
Wśród rodzeństwa jest raczej mniejsza, najmniejsza z siostrzyczek, ale jest bardzo aktywna. W zabawie goni zarówno swój ogonek jak i rodzeństwa, ale jest to zabawa, nie zachowanie nerwowe. Puchasia jest bardzo otwartą, wesołą, pogodną koteczką.
Obecnie Puchasia ma około 9 tygodni, rośnie jak na drożdżach, jest zdrowa, piękna, zadbana.
Puchasia super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką. Gdy widzi człowieka od razu zaczyna mruczeć, liże po rękach, przytrzymuje rękami twarz człowieka i rozdaje całuski. Jest niesamowita i wyjątkowa.
Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt. Ma kontakt z dziećmi, z innymi kotkami, z pieskami. Jest super otwarta na świat.
Bardzo prosimy o dobry dom dla Puchasia. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.
Puchasia szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!
Profilaktyka:
Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.
W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Koty
Rasa:EUROPEJSKA
Płeć:ona
Imię:PUCHASIA
Wiek:bardzo młody
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:08.11.2019
Termin ważności:60 dni (do 07.01.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 25.05.2020 (Monday), 14:16:35 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera