PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 411 / ID: 183310)

PONGUŚ-bardzo energiczny psiak=mix staffik lub amstaff. super wesoły, adopcja

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 25.11.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Wesoły piesek w typie amstaffa do adopcji
Przedstawiamy Pongo - wesołego, radosnego, bardzo energicznego pieska w typie amstaffa, który niedawno trafił do naszego schroniska.

Pongo to przemiły, bardzo wesoły, radosny i niezwykle energiczny piesek, którego jedno z rodziców z pewnością było w typie amstaffa i psiak odziedziczył cechy rodziców. Pongo jest silny, dobrze umięśniony, skoczny, wesoły. Uwielbia spacery, zabawę, bieganie z opiekunami i za zabawkami. To psiak rodzinny. Lubi ludzi i ich towarzystwo, świetnie dogaduje się z wszystkimi.

Pongo jest wpatrzony w człowieka, ale potrzebuje konsekwentnego, zrównoważonego prowadzenia. Nie polecamy go do bardzo małych dzieci, może je zdominować.

Psiak potrafi chodzić na smyczy choć na początku odrobinę się ekscytuje, uwielbia spacery.

W schronisku ma ograniczoną możliwość ruchu, ale przy regularnej zabawie na pewno nie będzie sprawiał problemów. Musi się zmęczyć inaczej będzie go roznosić energia.

To młody psiak, szkolenie z pewnością zaowocuje posiadaniem fantastycznego i pięknego pieska.

Pongo jest młodziutki, ma około 1-1,5 roku, waży około 18-19 kg. Ma śliczne, dwubarwne, łaciate umaszczenie. Jeśli nabierze jeszcze masy mięśniowej może ważyć około 20 kg.

Prosimy o szansę i adopcję tego wesołego pieska w typie amstaffa.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Psy
Rasa:MIESZANIEC amstaffa
Płeć:on
Imię:PONGUŚ
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:26.09.2018
Termin ważności:60 dni (do 25.11.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 16.06.2019 (Sunday), 09:35:35 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera