PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 285 / ID: 208222)

POMPONEK-bardzo delikatny młody czarny kotek-prosimy o szansę, o dom..

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 04.09.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Czarny kotek z białą krawatką

Przedstawiamy kotka Pomponka, który trafił pod nasza opiekę.

Kotek ma sporo otarć na pysiu, prawdopodobnie w zanim do nas trafił mocno się poranił, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i z każdym dniem Pomponek wygląda coraz zdrowiej.

Pomponek jest młodym kotkiem; ma maksymalnie 8-10 miesięcy, może nawet trochę mniej. Jest dorodnym chłopakiem; waży około 4 kg.

Usposobienie:

Na razie Pomponek boi się ludzi i jest ostrożny, ale przy spokojnym, delikatnym podejściu pozwala nawet na wykonywanie przy sobie zabiegów weterynaryjnych.

Kotek potrzebuje czasu na adaptację. Z pewnością przekona się do człowieka, ale nie należy nic robić na siłę.

Tylko spokojne podejście opiekuna pozwoli by przełamał strach i stał się ufnym mruczkiem.

Pomponek jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów. Kotek bardzo potrzebuje domu.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Pomponika.

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po zakończeniu kwarantanny został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Koty
Rasa:EUROPEJSKA
Płeć:on
Imię:POMPONEK
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:06.07.2020
Termin ważności:60 dni (do 04.09.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 08:07:23 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera