PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 46 / ID: 230419)

PLUSZAK - cudowny, kochany psiak w typie terriera do adopcji

ZABIERZ MNIE STĄD, KOCHANA CIOCIU, TAK BARDZO CIĘ PROSZĘ... TAK BARDZO NIE CHCĘ TU BYĆ.
Jestem tak bardzo nieszczęśliwy bez Ciebie, bez głasków, zabaw, przytulania, bo wiesz, Ciociu, ja uwielbiam się przytulać, w końcu prawdziwy ze mnie Pluszak... Ja kocham ludzi od czubka mojego noska do samego koniuszka rozmerdanego ogonka, bez Was, moi Kochani ludzie, moje życie nie ma sensu, ja tu usycham i pęka z tęsknoty za Wami moje wierne, psie serce.
PLUSZAK - OGROM PSIEJ MIŁOŚCI W KUDŁATYM, ROZMERDANYM CIAŁKU.
Do schroniska trafił niedawno ok. 3-letni, kudłaty, w typie teriera, przeuroczy i radosny piesio - kochany Pluszak... tak Kochani, to imię to nie przypadek...
TEN NIESAMOWITY PIESEK ROZKOCHAŁ NAS W SOBIE OD PIERWSZEJ WSPÓLNEJ CHWILI.
Jest rozkosznym przytulasem, który cieszy się z każdej wspólnej chwili z człowiekiem, rozdając buziaki, wtulając kudłate ciałko w opiekuna i nieustannie merdając ogonkiem. Czarował nas jak tylko mógł, podstawiał główkę do głasków, przytulał się nieustannie i zachęcał do zabawy, aż nadszedł dramatyczny dla nas, ale przede wszystkim dla niego, moment... Powrót za kraty schroniskowego kojca.
Za każdym razem gdy wraca do kojca, nie może pogodzić się z zamknięciem, rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie uwagę i wydostać się, by znów móc spędzić z człowiekiem choć kilka chwil... Pluszaka rozpiera pozytywna energia i uwielbienie dla człowieka, kocha ludzi całym swoim wiernym psim serduchem.
W trakcie każdej chwili spędzonej u boku człowieka czerpie z każdego kontaktu pełnymi garściami, jest wtedy taki radosny, chce się bawić, przytulać, spacerować, jest taki opanowany, spokojny na spacerach, nieustannie wpatrzony w opiekuna. Ma w sobie tyle pozytywnej energii i radości życia...
Tak cudowny pies marnuje swój potencjał i ogromne pokłady miłości do człowieka za kratami schroniska...
Jak taki cudny pies w ogóle mógł trafić do schroniska? Nie znamy jego przeszłości, ale wiemy, że przed nim całe życie, więc wspólnie namalujmy mu piękną przyszłość.
Pluszak ma ok. 3 lat, jest większym pieskiem z nieco dłuższą sierścią w typie teriera, waży ok. 30 kg.
Mieszka w kojcu sam, ale spokojnie mija inne pieski na spacerach, gdy nie jest przez nie zaczepiany, podejrzewamy że dogada się z psim rodzeństwem. Nie znamy jego stosunku do kotów, niestety, nie mamy jak go sprawdzić. Spaceruje na smyczy. Podejrzewamy, że odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem.
Przebywa w schronisku w woj. łódzkim, ale pomagamy w skoordynowaniu transportu na koszt przyszłego opiekuna. możliwa jest adopcja zagraniczna.

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 513 081 478
Jeśli nie odbieramy, zostaw proszę sms z imieniem pieska.

Adopcja jest możliwa po procedurze adopcyjnej, czyli wypełnieniu ankiety oraz wizycie przedadopcyjnej.
Nie wydamy pieska na łańcuch, do kojca, proszę nie proponować dla niego takich warunków.
Dane kontaktowe
859
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:PLUSZAK
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:24.01.2023
Termin ważności:60 dni (do 25.03.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 08.02.2023 (Wednesday), 01:59:10 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera