PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 162 / ID: 204226)

PLASTEREK - przerażony schroniskiem, cudny psiak błaga o dom!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.03.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
PLASTEREK - kolejna bida, psia tragedia ze złamanym przez człowieka sercem... :( Plaster nie prosi, on błaga o dom. Są w schroniskach psy, dla których każdy dzień za kratami to gehenna, które bez człowieka się poddają, nie chcą walczyć o uwagę odwiedzających z młodszymi kolegami z boksu. Plasterek właśnie taki jest... Szanse na dom ma zerowe, bo całymi dniami siedzi smutny i zrezygnowany w budzie, odwiedzający nawet go nie widzą... Plaster kocha ludzi całym sercem i ktoś kiedyś musiał mu to serce złamać... Po wyjściu z boksu cały czas się do nas tulił, podawał łapki, chował główkę w rękach... Błagał nam swoimi smutnymi oczami, żebyśmy go pokochały zabrały z tego strasznego miejsca :( On sobie tutaj zupełnie nie radzi. Plasterek żyje i zaczyna się otwierać tylko przy człowieku, to on jest dla niego najważniejszy. Musimy, po prostu musimy znaleźć mu szybko dom, bo nie wiem, ile wytrzyma zamknięty w zimnym kojcu... Plasterek jest bardzo grzeczny, spokojny i zrównoważony. Jest uległy, unika konfliktów w boksie, gdzie mieszka z innymi psami. Ustępuje każdemu, byle tylko przeżyć... Jest w średnim wieku, ma ok. 5 lat. Jest średniej wielkości, waży ok. 15-18 kg. Błagamy o dom dla Plasterka, za okazane dobre serce psiak odda całą swoją psią miłość po stokroć! Plater mieszka w woj. łódzkim, w schronisku.

Kontakt do adopcji: 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Ptaki
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:PLASTEREK
Wiek:dorosły
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:17.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 17.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 23.09.2020 (Wednesday), 02:04:04 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera