PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 867 / ID: 198036)

PILNE! Freddie szuka kochającego domu!

Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla Freddiego. Jego obecny opiekun wyjeżdża! Prosimy o pomoc!

Obecnie Freddie to 6,5 mies. podrostek, który potrzebuje dużo miłości. Jest kochanym psem, kocha wszystko i wszystkich, zarówno dzieci, dorosłych, psy i koty. Jest grzecznym, ułożonym młodzieńcem. Nie jest agresywny (ani do ludzi ani innych zwierząt, unika kontaktu z agresywnymi psami), lubi spać w łóżku, ale tego zawsze można go jeszcze oduczyć. Jest bystry, szybko się uczy, zna podstawowe komendy (siad, leżeć), lubi oglądać seriale i bawić się, kocha gonitwy za piłką.

Freddie nie miał szczęścia w życiu. Został adoptowany gdy miał ok. 3 mies., przeżył nosówkę. Gdy znalazł dom, bardzo się cieszyliśmy. Niestety w następstwie choroby i długotrwałej antybiotykoterapii pojawiły się problemy z zębami stałymi- niektóre są zabarwione na brązowo, są problemy ze szkliwem. Zęby wymagają fluoryzacji i raz do roku zabiegu na zęby (plus rtg przed tym zabiegiem, ewentualnie badania krwi). Koszt ok. 600-700zł. Niestety opiekunowi nie poradzili sobie z dodatkowymi obowiązkami i Freddie powrócił do adopcji.

Freddie grzecznie chodzi na smyczy, zostaje sam w domu (na max 9h) i nie rozrabia, zazwyczaj wtedy śpi. Nie lubi szczekać, wyjątkowo podczas zabawy jak się niecierpliwi, gdy inny piesek nie jest zainteresowany zabawą. Bez problemu jeździ tramwajem i autobusem, nie stresuje się.

Na stałe Freddie szuka odpowiedzialnych opiekunów, którzy nigdy o nie zawiodą!

Jest psiakiem średniej wielkości (sięga nieco za kolana) i waży ok. 14 kg. Ma aktualną profilaktykę, jest zachipowany.

Chcemy znaleźć Freddiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej, zgodę na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastrację w odpowiednim wieku. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Freddie
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.09.2019
Termin ważności:7 dni (do 27.09.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 21.09.2019 (Saturday), 18:07:52 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera