PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 112 / ID: 189983)

PIKUŚ-niewielki, wesoły, pogodny młody psiak-szukamy dobrego domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 15.03.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Niewielki wesoły piesek
Pikuś to wesoły, pogodny, radosny psiak o łagodnym usposobieniu.

Piesio trafił do nas do schroniska po śmierci właścicielki. Z domu wprost do schroniska.

Niestety rodzina nie podjęła się opieki nad tym wspaniałym maluszkiem i Pikuś szuka nowego domu.

Pikuś to psiak niewielki; waży około 10 kg, nie ma więcej niż 3 lata. Jest zadbany, w dobrej kondycji. Jego sierść jest mięciutka, zadbana, lśniąca.

Piesio jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata. Chętnie się przytula, zwraca uwagę na człowieka, jest bardzo pozytywnie nastawiony do opiekunów.

Pikuś ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie wyrywa się choć widać, że brakuje mu teraz spacerów i bezpośredniego kontaktu z człowiekiem.

Pikuś dogaduje się z innymi psami, nie sprawia problemów. To wspaniały, kochany przemiły psiak, który szuka dobrego, kochającego domu stałego.

Profilaktyka:
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Psy
Rasa:MIESZANIEC
Płeć:on
Imię:PIKUŚ
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:14.01.2019
Termin ważności:60 dni (do 15.03.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:małe dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 26.06.2019 (Wednesday), 22:58:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera