PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,117 / ID: 225777)

PESTKA - uratowana z Radys, zapomniana na 2 lata, szuka domu!

Wielkie trzeba mieć serce, by cierpienie innych bardziej odczuwać niż własne...
PESTKA przeżyła 4 lata cierpienia w Radysach... Przez prawie 4 lata cierpiała i patrzyła błagalnie oczami pełnymi bólu ,strachu i pytała. DLACZEGO?
RADYSY to już przeszłość... od prawie 2 lat jest w hotelu i tam zapomniała o życiu pełnym cierpienia, choć wciąż w swym serduszku nosi ślady udręki. Niestety, ta cudowna sunia stała się niewidzialna. Dwa lata nikt o nią nie pyta, nikt nie dzwoni. Bo kogo obchodzi smutek, tęsknota i samotność tak bardzo skrzywdzonego psa :( Pestka oddałaby Tobie cale swe serce i duszę, a z nią miłość bez granic. Gdy tylko jest blisko człowieka wtula się, trzyma łapkami, tak jakby chciała powiedzieć: Nie odchodź proszę. Chce być z Tobą na zawsze.
Ona nie odstępowałaby człowieka na krok, a kiedy jest blisko uśmiech nie znika z jego pięknej mordki. Patrzy swoimi cudnymi oczami, oczami pełnymi nadziei. Wtula swoja mordkę w dłoń człowieka, chcąc czuć jego ciepło i te chwile zatrzymać na zawsze.
PESTKA jest bardzo spokojna, grzeczna i przyjazna... Pięknie chodzi na smyczy ,wpatrzona w człowieka - interesuje ją tylko człowiek, dotyk, bliskość. Kocha inne pieski ludzików dużych i małych.
Wiek około 7 lat. Wielkość - średnia. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachowuje czystość w domu.
Pestka przebywa w hoteliku na Mazurach.

Tel. w sprawie Pestki:
Grażyna( hotelik) : 781 062 305
lub
Joanna: 500 796 838

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:PESTKA
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:19.05.2022
Termin ważności:60 dni (do 18.07.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2022 (Saturday), 09:21:19 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera