PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 708 / ID: 191823)

Owczarkowata, kochana Santi :)

Troszkę owczarkowata, biszkoptowo-ruda Santi to cudna sunia, która z wytartymi na szyi śladami po łańcuchu trafiła do przechowalni dla psów. Była wychudzona, mocno wystraszona i bardzo zaniedbana.
Bała się człowieka - podniesionej ręki, podniesionego głosu a w oczach suczyny obok strachu dostrzec można było smutek... Za stan, w którym się znajdowała, odpowiedzialny był wyłącznie człowiek, który nie kojarzył się Santi z niczym dobrym.

Dziś po dawnej, wystraszonej Santi, nie ma już śladu :) Pierwsza głośno domaga się uwagi, przytulania i spacerów. Uwielbia inne psy i zabawy z nimi - gonitwy, zapasy i wesołe podgryzanka. Jest radosną, ciekawą świata, przyjacielską suczką, pozytywnie nastawioną do wszystkich.
Cudownie czuje się kiedy może być wolna (wypuszczona luzem na wybiegu) - uśmiech nie znika jej z pyszczka i swawoli ile zdąży :)

Już tylko domu potrzeba do pełnego szczęścia tej psiny. I człowieka, który będzie jej towarzyszem i przyjacielem. Takiego domu szukamy dla Santi. Nie zostanie wydana do kojca ani na żaden łańcuch.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Santi przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2016 - 2017)
Dane kontaktowe
794 304 181
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:Santi
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:25.02.2021
Termin ważności:60 dni (do 26.04.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 20.04.2021 (Tuesday), 19:08:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera