PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 309 / ID: 202969)

Olśniewająca młoda Yuka

Yuka to pocieszny psi młodziak, którego wszystko interesuje i który wszędzie musi wtrącić swój nosek. Jest ciekawska i otwarta na poznawanie nowych sytuacji. Uwielbia ludzi, jest towarzyska. Chętnie nadstawia się do głaskania i szuka uwagi człowieka. Chętnie się bawi z innymi psami. Ma ogromne pokłady energii, które trzeba umiejętnie spożytkować. Dość szybko uczy się nowych rzeczy, jest bardzo mądra. Potrafi pociągnąć na smyczy, ma dużo siły. Nie jest nauczona manier, skacze na ludzi i podgryza. W związku z tym nie polecamy jej do domu z młodszymi dziećmi.
Szukamy dla Yuki doświadczonego domu, który jest świadomy jak powinno przebiegać wychowanie młodego psa. To pies, który wciąż poznaje świat i jeszcze wiele musi się nauczyć. Niezbędne też będzie zapewnienie jej odpowiedniej dawki ruchu i rozrywek w ciągu dnia.
Yuka ma niespełna rok. Jest zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczka przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Yuka
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:17.02.2020
Termin ważności:60 dni (do 17.04.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 19.02.2020 (Wednesday), 07:16:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera