PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 194 / ID: 231482)

Oliwier chciałby być w końcu bezpieczny i kochany!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 05.11.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Oliwer pilnie szuka domu, prosimy o udostępnianie!

Oliwer to jeszcze psie dziecko- ma niewiele ponad rok. Powinien zwiedzać świat, doświadczać i uczyć się życia. Zamiast tego całe dnie spędza w schroniskowym boksie, w którym przyszło mu dorastać. :( Pilnie szukamy mu dobrego domu, bo warunki schroniskowe źle na niego wpływają. Ciągłe zamknięcie, brak kontaktów społecznych, spacerów, swobody i dobrego snu to najgorsze co może spotkać tak młodego psa. Nie wiemy co wcześniej spotkało Oliwera, jednak przez dorastanie w schronisku bywa bojaźliwy i łatwo się pobudza. Po poświęceniu mu chwili chętnie wychodzi na spacer i na nim odżywa. Na spacerze cieszy się życiem i wolnością, chętnie poznajcie różne zakamarki i eksploruje. Oliwer ostatnio pierwszy raz nas poznał i nie był typem przytulasa, jest bardzo delikatny i dotyk łatwo go pobudza. W odpowiednim domu Oliwer na pewno szybko przekona się do bliskości człowieka, wcześniej prawdopodobnie nie kojarzyła mu się ona dobrze. Oliwier ładnie chodzi na smyczy i bez problemu mija jeżdżące samochody. Nie znamy jego reakcji na psy jednak przed adopcją możemy to sprawdzić.

Oliwer na dom czeka w woj. Zachodniopomorskim. Waży 35-40 kg.

Kontakt w sprawie adopcji- 506 907 047
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji- 506 907 047
Gatunek:Psy
Rasa:większy piesio
Płeć:on
Imię:Oliwier
Wiek:młody
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:22.10.2023
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2023)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 21:43:44 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera