PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 224 / ID: 150456)

Okrągłe ciasteczko - duuuży Wulkanek

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 18.08.2017, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Wulkaś to duuuży kot. Nie marnuje jedzenia więc brzuszek ma też duuużawy. Pierwszy jest przy misce i ostatni od niej odchodzi. Dzięki temu pysiałek też mu się zrobił jak saganek. Duuuży jest i okrągły. Ozdobą są w nim oczka okrągłe jak ciasteczka. Cały Wulkanek jest do schrupania. Do tego ma słodki charakter. Facet urodził się w maju 2015 roku i ma w sobie wiele miłości do ludzi i świata. Tylko by tulił się, wygłaskiwał i na kolankach polegiwał. Lubi leżeć obok ludzia i wymrukiwać zadowolenie. Kto będzie miał Wulkanka to musi być gotowy na frontalny przytulaśny atak kawał futrzakowego ciacha. Kociek jest niezwykle kontaktowy i towarzyski. Lubi nie tylko ludzi. Doskonale dogaduje się z kotami i spędza z nimi wiele czasu na wspólnych zabawach i polowaniach . Fajny dom z kocim towarzyszem będzie mile widziany. Wulkanek nie jest typem jedynaka.

Jest do tego pięknym Kocikiem o zabawnym umaszczeniu . Urodził się w maju 2015 roku. Korzysta pięknie z kuwetki i drapaczka. Ma ks.zdrowia: jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: tel 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl
Dane kontaktowe
Joanna
697541709
po 17
m.aska@wp.pl
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Wulkan
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa,Otwock
Data dodania:04.07.2017
Termin ważności:45 dni (do 18.08.2017)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik JM2543610
statystyka
Dzisiaj: 23.10.2017 (Monday), 18:07:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera