PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 150 / ID: 175964)

Ok. 3letni malutki kochany Frodo szuka domu !

Frodo jest psem wesołym i energicznym, ogon praktycznie cały czas jest w ruchu ;) To psiak nieco w typie teriera, o miękkiej sierści owcy i ślicznym podpalanym umaszczeniu.
Jest wpatrzony w człowieka, za smaczki zrobi wszystko. Jest mądry, szybko się uczy, rozumie, czego się od niego wymaga, chociaż oczywiście nie zawsze jest chętny do współpracy. Potrafi pokazać "charakterek" ;)

Doskonale chodzi na smyczy, spacery są raczej dynamiczne, będzie świetnym towarzyszem dla osoby aktywnej (oczywiście ze względu na swoje krótkie nóżki nie będzie nigdy wyczynowcem).
Na dworze jest grzeczny, szczeka tylko na niektóre psy, na koty i gołębie, ale przywołany do porządku odpuszcza. Jazdę samochodem znosi bardzo dobrze, po chwili po prostu zasypia.

Frodo przebywa obecnie w DT w Piastowie, niestety rezydentka nie do końca go akceptuje, zresztą i sam Frodo obecnie potrzebuje raczej spokoju i nie jest zachwycony towarzystwem.

Potrzebuje cierpliwych doświadczonych i konsekwentnych opiekunów, którzy dadzą mu trochę czasu na aklimatyzację w nowym miejscu i pozwolą zapomnieć o stresujących ostatnich miesiącach.

Frodo ma ok. 3lata, jest wielkości jamnika, waży ok. 11kg ale jest trochę pulchniutki. Ma aktualną profilaktykę, jest zachipowana i wykastrowany.

Chcemy znaleźć dla Frodo dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:on
Imię:Frodo
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:19.05.2018
Termin ważności:7 dni (do 26.05.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.05.2018 (Saturday), 17:52:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera