PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,193 / ID: 152143)

Ok. 3,5letni uroczy Bono szuka nowego domu !

Bono ma ok. 3,5 roku, jest wspaniałym psem, mądrym i wpatrzonym w opiekuna. Jest wielkim pieszczochem, chętnie układa się blisko opiekuna, uwielbia rozdawać buziaki. Zna podstawowe komendy (patrz, siad, waruj, daj głos, stój, zostań, na miejsce i kilka innych). Chętnie się uczy. Jest energiczny, potrzebuje ruchu i kontaktu z człowiekiem. Potrzebuje jednak doświadczonego i konsekwentnego opiekuna, który zadba o potrzeby swojego pupila. W domu fajnie koncentruje się na człowieku, jednak na zewnątrz, przy dużej ilości bodźców, trudno mu się skupić. W stosunku do obcych może być trochę nieśmiały.

Z innymi psami różnie się dogaduje, w hoteliku biegając wolno po wybiegu łatwiej mu było nawiązywać pozytywne kontakty z psami, na smyczy jednak różnie na nie reaguje :/
Na smyczy radzi sobie dobrze (chodzi przy nodze) na dobrze znanym mu terenie, trochę ciągnie na terenach przez niego nieuczęszczanych.
Dość dobrze radzi sobie w samochodzie, nie ma choroby lokomocyjnej. Jest czujny, na hałasy potrafi reagować szczekaniem.
Bez problemu zostaje sam w domu na 7-8 godz., nie niszczy, jednak nie można zostawiać jedzenia na szafce bo jest łasuchem ;)

Jest psem średniej wielkości (waży ok. 26-28 kg) o przecudnej urodzie. Ma aktualną profilaktykę, jest wykastrowany i zachipowany.

Bono czeka na odpowiedzialnych opiekunów, szukamy mu domu bez małych dzieci, bez innych psów i raczej bez kotów (choć nie był z nimi sprawdzany).
Bono czeka na dom w DT na warszawskim Tarchominie.

Chcemy znaleźć Bono dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona i ona
Imię:Bono
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:26.05.2018
Termin ważności:7 dni (do 02.06.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.05.2018 (Saturday), 17:54:20 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera