PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 457 / ID: 206035)

Ok. 2 letnia delikatna Sisi czeka na ODPOWIEDZIALNĄ adopcję!

Sunia trafiła do nas z Ostrołęki, gdzie na wsi żyła w fatalnych warunkach. Cała zarobaczaona i wychudzona trafiła do naszego domu tymaczasowego na warszawskim Targówku, gdzie uczy się zasad panujących w domu.

Sisi jest bardzo delikatna i lękliwa. Potrzebuje chwili by zaufać człowiekowi, ale po pewnym czasie wystawia brzuszek do głaskania. Boi się gwałtownych ruchów i hałasu.

Jak już zaufa to staje się przeuroczą i przemiłą istotką. Uwielbia towarzystwo człowieka. Pragnie duużo miłości i głaskania. Jest przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i zwierząt.

Na spacerach z dnia na dzień jest coraz lepiej. Nie boi się już ulicy, aut czy przechodniów. Chętnie wita się z innymi psiakami. Czasem musi zatrzymać się i poobserwować otoczenie. Dopiero u nas uczy się chodzenia na smyczy, więc zdarza się, że bardzo długo chce wąchać trawke bądź chce iść w innym kierunku i trzeba ją delikatnie i spokojnie zachęcić do dalszego spaceru.

W domu zachowuje czystość, nie niszczy. Uczy się zostawania samemu w domu (z pewnością będzie konieczna kontynuacja tego w domu stałym). Uwielbia wyglądać za okno i obserwować przechodniów.

O wiele pewniej czuje się w towarzystwie suni rezydentki, przy której nic jej nie straszne. Dlatego bardzo byśmy się cieszyły, gdyby trafiła do domy z innym psiakiem, lecz nie jest to wymóg konieczny.

Sunia jesr zachipowana, odrobaczona i zabezpieczona na kleszcze. Z powodu cieczki szczepienia zostały przesunięte.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych ;)

Obowiązuje umowa adopcyjna i zobowiązanie do sterylizacji suni.

Kontakt:
(jeśli nie odbiorę proszę o smsa, koniecznie z imieniem psa)

Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Sisi
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:07.04.2020
Termin ważności:14 dni (do 21.04.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:-
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 10.04.2020 (Friday), 01:51:42 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera