PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 168 / ID: 166144)

Ok. 2,5mies. cudowna Benia- szuka domu !

Benia i jej rodzeństwo zostali znalezieni pod koniec września w lesie na Podlasiu. Mieli ogromne szczęście że wypatrzyli ich grzybiarze, w przeciwnym razie nie wiadomo jak sami dali by radę w lesie. Zamiast grzybów do Warszawy trafiła czwórka rodzeństwa, obecnie w DT na Gocławiu uczą się zasad panujących w domu i w domowych warunkach czekają na własne domy.

Benia jest największa z czworaczków, o duszy odkrywcy. Zawsze pierwsza, zawsze myszkuje, kombinuje i szuka najszybszej drogi by dotrzeć do celu przed innymi. Nie daje sobie w kaszę dmuchać. Gdy ktoś ją zaczepia a ona nie ma ochoty na zabawę szybko i bezpardonowo usadza delikwenta na miejscu, nie robiąc mu przy tym krzywdy. W zabawie zawsze wie kiedy należy przestać.
Nauka czystości idzie jej coraz lepiej, malutka jest bardzo bystra :) Nie jest wybredna, ma apetyt.

Docelowo będzie psiakiem średniej wielkości-pod kolana. Została raz odrobaczona, odpchlona i zachipowana; przed nią kolejne odrobaczanie i szczepienia profilaktyczne.

Chcemy znaleźć Beni dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
piesnazakrecie@o2.pl
607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:Benia
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:22.10.2017
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:-
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 23.10.2017 (Monday), 18:11:56 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera