PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 407 / ID: 212497)

Ok. 1,5 letnia WILGA do pokochania!

Poznajcie Wilgę! To nietuzinkowa koteczka - piękna i w dodatku z charakterem.
Trafiła pod naszą opiekę w ostatnich dniach listopada, dzień przed przymrozkami. Pierwsze wieści o koteczce miałyśmy trochę wcześniej, Wilga błąkała się po Olszewnicy Starej k. Legionowa podobno już od września. Pojawiła się w miejscu, które znane jest z tego, że znikąd nagle pojawiają się tam porzucone zwierzaki. Dobrzy ludzie dokarmiali Wilgę przez ponad 2 miesiące, na chwilę znalazła też schronienie na terenie jednej z posesji.

Wilga zamieszkała w DT na warszawskim Mokotowie, od samego początku świetnie sobie radziła z kuwetą, od razu dobrze się poczuła w mieszkaniu i na łóżku! Musiała kiedyś mieć dom...dlaczego go straciła?

Jest cudowną, miziastą, kochaną koteczką, ale do czasu! U weterynarza zamienia się w prawdziwą bestię, która pazurami walczy o życie. Łatwo się nie poddaje, więc nawet obcięcie jej pazurów to nie lada wyzwanie!

Ogólnie jest naprawdę bardzo dzielną koteczką, długo radziła sobie na ulicy, widać że nie raz była głodna... Czasem w DT próbuje najadać się jakby na zapas. Apetyt ma zawsze i wszędzie. Pięknie bawi się wędką, lubi się godzinami wylegiwać na łóżku/parapecie/grzejniku.

Ma swój ulubiony typ żwirku, jest kotem kuwetkowym. Pięknie mruczy, potrafi wokalizować - daje znać kiedy coś jej się nie podoba, gdy chce jeść lub gdy jest zadowolona. Zawsze ma coś do powiedzenia.

Ze względu na jej charakter niewskazany jest dom z małymi dziećmi. W DT mieszka z sunią rezydentką, którą szybko zaakceptowała. Nie wiemy jak reaguje na inne koty.

Wilga ma ok. 1,5-2 lat, jest zdrowa, testy FIV/FELV ujemne, odrobaczona, zachipowana, jest wysterylizowana.

Przed nią jeszcze jedynie szczepienia. Waży ok. 5kg, jest spora i puchata.

Chcemy znaleźć Wildze dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY KOTÓW DO DOMÓW WYCHODZĄCYCH I BEZ ZABEZPIECZEŃ (NA BALKON I OKNA)

Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując kota, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607288895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Koty
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:Wilga
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:27.02.2021
Termin ważności:7 dni (do 06.03.2021)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 28.02.2021 (Sunday), 20:13:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera