PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 255 / ID: 152583)

Oddam psiaka

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 26.02.2017, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Cerber1234
Witam serdecznie

Mam do oddania psa. Cerber, bo tak wabi się mój przyjaciel ma 6 lat, waży 38 kilo i jest mieszanką dobermana, prawdopodobnie z owczarkiem niemieckim, zdania weterynarzy co do tego drugiego są podzielone. Cerber jest znajdą, został wyrzucony z pociągu na peron gdy miał 6-8 tygodni. Od tego czasu mieszka ze mną. Wychowywał się w towarzystwie starszego owczarka niemieckiego w domu z podwórkiem więc przyzwyczajony jest do wybiegu. Przyzwyczajony jest również do przynajmniej jednego spaceru po lesie dziennie, ma dużo energii, uwielbia aportować i bawić się. Regularnie odwiedzał weterynarza, jest wykastrowany, posiada wszystkie niezbędne szczepienia wraz z książeczką. Odbył podstawową tresurę przy czym jest niezwykle oddany i inteligentny więc podstawowe komendy nie są dla niego problemem. Pies nie przejawia agresji w stosunku do ludzi, dobrze reaguje na dzieci. Problemem za to bywa kontakt z innymi zwierzętami, w szczególności mniejszymi. Cerber jest bardzo silny, żeby go utrzymać potrzeba silnej ręki. Jak wspominałem, nie jest to dla mnie tylko pies, a przyjaciel przez co nie oddam go nie poznając zainteresowanej osoby. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na podany niżej numer, na wszystkie odpowiem. W przypadku jeżeli ktoś będzie zainteresowany umówimy się na spotkanie przy kawie, żeby poznać się wzajemnie no i aby dana osoba poznała bliżej psa przed podjęciem decyzji.
Dane kontaktowe
690026535
Gatunek:Psy
Rasa:Bez rodowodu
Płeć:on
Imię:Cerber
Wiek:dorosły
Województwo:pomorskie
Miasto:Gdynia
Data dodania:12.02.2017
Termin ważności:14 dni (do 26.02.2017)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:wychodzący swobodnie
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik DeviluS
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2018 (Saturday), 17:18:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera