PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 588 / ID: 168440)

Odczaruj świat Skinnera i pomóż pokonać strach.

Trafił na Strużańską wiosną 2013 razem z mniejszym nieco kundelkiem. Mówiono, że wspólnie sobie radzili zanim, jako psy bezdomne, zostali odłowieni i dowiezieni do schroniska. Ale tutejsze warunki odmieniły ich relacje. Skinner nie był łaskawym współlokatorem. Niestety w schronisku nie ma warunków na sumienną i konsekwentną naukę pozytywnych relacji, więc, gdy tylko pojawiła się okazja, Skinner został sam. Nie! Nie sam .. razem z nim mieszkają jego lęki, brak pewności siebie, nieufność ... Wiemy, że można mu pomóc. Ale, jak wielu innym mu podobnym, potrzebny jest ktoś, kto zechce odmienić jego los i poświęci mu swój czas oraz mądrą empatię. To może być jego jedyna szansa na prawdziwy dom.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Dane kontaktowe
wolontariuszka Daria 602 480 703
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:16.06.2020
Termin ważności:21 dni (do 07.07.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2020 (Thursday), 20:06:24 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera