PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 47 / ID: 206175)

Niezwykle przyjacielski i otwarty na świat kotek - Thor!

Thor urodził się na wsi. Gdy był maleńki, jeden kociak z rodzeństwa został rozszarpany przez psa, a po mamie ślad zaginął. Wtedy dowiedziała się o kociakach dobra osoba, która zabezpieczyła maluchy i zaczęła szukać im domów. Niestety zabezpieczone były tylko tak, by nie wychodziły na zewnątrz. Ale mieszkały w warsztacie, chowały się pomiędzy różnymi rolniczymi narzędziami, czy w kołach ciągnika. Nie było to bezpieczne miejsce... Gdy dla części udało się znaleźć domy, ostatnia dwójka z rodzeństwa trafiła pod naszą opiekę.

Kocurek jest bardzo ciekawski i towarzyski. Z ogromną ufnością podchodzi do każdego: i człowieka i drugiego kota, a także do odkurzacza. Jest po prostu niezwykle otwartym kociakiem, który zaprzyjaźniłby się chyba nawet z aligatorem.

Thor ma niespożyte pokłady energii. Bez wątpienia przydałby mu się kompan do harców, co nie oznacza, że nie potrafi zająć się sobą sam. Dla Thora zabawką może być dosłownie wszystko. Piłeczka, pompony, piórka, troczki od kurtki wiszącej na wieszaku, czy skarpetki na suszarce w pokoju, a nawet zbita w kłębek sierść jego kocich kolegów z domu tymczasowego. Jego zabawką numer jeden jest ukochana myszka. Mięciutką myszką potrafi bawić się godzinami: takim pogoniom oddaje się bez reszty, przez co zabawnie rozbija się o ściany. Łapie też myszkę w ząbki i porywa w podróż do drugiego pokoju. Często meandruje pośród zasłon. Laserek również zdobył jego serce.

Thor uwielbia przesiadywać w i na drapaku, wyciągać i wygrzewać się na słońcu. Kocha być miziany, tulony, brany na ręce; chętnie wskakuje na łóżko pod kocyk. Kołderka do jego królestwo i aż trudno wyobrazić go sobie w innych, nieprzyjaznych kotu warunkach z dala od ciepłego domu. Kiedy Thor odsłania brzuszek i jest po nim drapany, łapkami chwyta rękę człowieka, delikatnie zaczepia prawym ząbkiem, ale nigdy nie gryzie. Zdarza się mu za to rękę człowieka polizać! Pieszczoch lubi też zawinąć się wokół stopy człowieka i wysyłać spojrzenie pt. "Głaszcz mnie, nie przestawaj!"

Jego widok w klatce w klinice (gdzie odrobaczał się i szczepił przed przeprowadzką do domu tymczasowego) zmiękczył serce cioci, której żelazne (jak dotąd) zasady brzmiały: "dwa koty i ani JEDNEGO więcej!". No cóż, spakowano Thora razem z Lokim w podróż do innego domu tymczasowego, ale w trakcie drogi zadzwoniła z jednym słowem: "Wracajcie!" To dowód na to, że Thor rozkocha w sobie każdego, nawet najbardziej opornego człowieka.

Umaszczenie: bury pręgowany
Urodzony: 06.2018 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, starszymi
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na pojedynczego kota w domu
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=923065434551328
Dane kontaktowe
WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy - zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/
Gatunek:Koty
Rasa:Europejska
Płeć:on
Imię:Thor
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:25.03.2020
Termin ważności:30 dni (do 24.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik dtkocialapka
statystyka
Dzisiaj: 10.04.2020 (Friday), 01:56:52 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera