PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 79 / ID: 222039)

Nietuzinkowy, duży, kochany Boston szuka fajnego domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 12.01.2022, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Młodzieniaszek Boston sprawia, że nawet najbardziej pochmurny dzień od razu się rozjaśnia. Jego rozwiana na wszystkie strony czupryna w połączeniu z szerokim, prawie szczenięcym uśmiechem, to mieszanka, która potrafi rozweselić nawet największego ponuraka. Bostonek uwielbia być blisko ludzi, chce być głaskany i dotykany, ale nie jest przy tym nachalny i uciążliwy. Spogląda z zaciekawieniem w oczy, jakby chciał zapytać, czy to odpowiedni moment na przytulanko, a gdy dostaje odmowną odpowiedź, to automatycznie zaczyna zajmować się swoimi sprawami. Ma ich całe mnóstwo, ale nie powoduje to, że spacer z nim przypomina próbę sił. Boston ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i reaguje na to, co się do niego mówi, pod warunkiem, że ma to dla niego jakiś sens. Jest psem miłym dla całego świata, w tym dla swoich pobratymców, z którymi potrafi się ładnie komunikować i spokojnie spędzać wspólnie czas. Wygląda na to, że ten niespełna 1,5 roczny chłopaczek ma całą masę zalet, których nikt jak na razie nie zauważa, a on marnuje swój cenny czas w schroniskowym boksie. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, blisko atrakcyjnych dla psów terenów zielonych, z których Boston będzie mógł korzystać podczas codziennych spacerów.
Dane kontaktowe
506 907 047
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Boston
Wiek:młody
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:29.12.2021
Termin ważności:14 dni (do 12.01.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 18:54:48 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera