PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,545 / ID: 156181)

Nieśmiała, delikatna NEGRA czeka na swojego człowieka

Gdy przyjechała z kilkoma znajomymi suczkami, była bardzo wystraszona, nieufna i płochliwa. Przez jakiś czas chowała się w budzie, gdy ktokolwiek pojawił się przy boksie. Dzięki staraniom opiekunów obudziła się w niej ciekawość i teraz Negra stopniowo przełamuje swoje obawy, ostrożnie nawiązuje relacje z wolontariuszami. Kuszona smakołykami decyduje się nawet na stopniową eksplorację nowego terytorium. :)

Jest ostrożna, wrażliwa, niezbyt pewna siebie, niełatwo adaptuje się do zmian w otoczeniu. Jest także bystra - pomimo nieśmiałości potrafi, działając subtelnie i cierpliwie, osiągnąć swój cel. W relacjach z innymi psami na co dzień jest ustępliwa, nie dąży do konfrontacji. Chyba że uzna, że zagrożony jest jej azyl w boksie - wtedy potrafi zdecydowanie bronić go przed intruzem.

Negra czeka na wyrozumiałego i cierpliwego opiekuna, który będzie potrafił wprowadzić ją w "wielki świat" i być dla niej oparciem. Jest gotowa zaufać, potrzebuje tylko mądrych wskazówek i czasu.

Negra nie potrafi chodzić na smyczy. Szukamy dla niej osoby gotowej poświęcić swój czas na wspólną naukę spacerów i/lub mieszkającej w domu z ogrodem.

płeć: suczka
ur. ok. 2013
wielkość: średnia
kastracja: tak

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Dane kontaktowe
wolontariuszka Kasia - 600 156 867
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:NEGRA
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:16.06.2020
Termin ważności:21 dni (do 07.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:-
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2020 (Thursday), 21:21:05 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera