PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 123 / ID: 225166)

Nieduża urocza suczka Cola

Cola to około siedmioletnia, niewielkich rozmiarów sunia, która w naszym schronisku przebywa od marca 2022 roku. Cola to urocza i sympatyczna kudłata psinka. To żywe srebro. Jest bardzo energiczna i wesoła. Zachowuje się jak młodziutki psiak. Cola jest przyjazna i łagodna w stosunku do człowieka. Do innych psiaków także jest pozytywnie nastawiona.
Cola nie znosi samotności w schroniskowym kojcu. Gdy tylko zobaczy człowieka szczeka i nawet wkłada głowę między pręty krat, żeby ją ktoś zauważył i zabrał na spacer. Kiedy wychodzi z kojca biegnie ile sił w nogach, jak najdalej od kojca i schroniska. Na spacerze uspokaja się. Wtedy ładnie idzie na smyczy. Na spacerze jest bardziej zainteresowana samym spacerem niż człowiekiem. Cieszy się wolnością, biega i węszy. Ale jak się ją przywoła, to przychodzi na głaskanie i przytulanie.
Cola bardzo potrzebuje miłości i troski ludzi. Niestety w schronisku nie ma zapewnionej odpowiedniej ilości spacerów i przytulanek. Jedynym wybawieniem dla Coli byłby domek. Taki, w którym miałaby miłości i troski ludzi pod dostatkiem!
Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Nie zostanie wydana do budy, na łańcuch lub do kojca. Cola przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariusz) 605 102 979
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:14.05.2022
Termin ważności:60 dni (do 13.07.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 07:47:55 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera