PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,494 / ID: 141972)

Nieduża sunia Arka szuka domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 13.08.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Arka to panna rezolutna i rozważna. Nigdy pierwsza nie wykonuje ruchu, bacznie obserwuje co będzie się działo. Szybko odwzajemnia pozytywne emocje. Akceptuje inne psy wokół siebie, przy których czuje się pewniej i chętnie się z nimi bawi, dlatego szukamy dla niej domu, w którym już jest łagodny pies. Arka jest psem, u którego budujemy zaufanie do człowieka - dlatego nie nadaje się do mieszkania, idealny będzie ogrodzony otwarty teren, po którym będzie mogła swobodnie biegać. Przyszły opiekun Arki, zanim ją adoptuje będzie zobowiązany do kilku spotkań, aby się zapoznać z psem. Arka potrzebuje domu cierpliwego, który pozwoli jej w swoim tempie zaakceptować nowe warunki bytowe. Jeszcze nie potrafi chodzić na smyczy.
Arka jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus.
Rok urodzenia: 2013
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: 667 966 567.
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Arka
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:29.06.2019
Termin ważności:45 dni (do 13.08.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 07.12.2019 (Saturday), 21:15:01 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera