PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 109 / ID: 204712)

Najlepszy Kumpel :)

Kumpel - ten duży, młody i ogromnie energiczny chłopak przybył do schroniska w bardzo złej kondycji fizycznej, można było policzyć mu wszystkie kości... Obecnie ładnie przybiera na wadze i choć na zdjęciach wydaje się chudy - proszę nam wierzyć, że w porównaniu do pierwszego spotkania jest już prawdziwym grubasem :)

Psiak ma szczupłe ciałko, długie nogi i nieskończone pokłady energii (taki trochę jest charci) :) Rozpiera go młodzieńcza werwa, energia i ganiałby bez końca. Uwielbia spacery, wszystko go ciekawi i jest przeogromnie spragniony kontaktu z człowiekiem. Z wielką chęcią oddaje się pieszczotom a podczas zabiegów pielęgnacyjnych jest nad wyraz spokojny i cierpliwy, można z nim zrobić wszystko :) W kojcu i na wybiegu próbuje zwrócić na siebie uwagę, głośno szczekając. To Struś Pędziwiatr w psiej skórze, choć długie nogi czasem nie nadążają za psem :)

Prawdziwy z niego kumpel! Żyje w przyjaznych stosunkach z innymi psami a do człowieka lgnie tak mocno, że z całą pewnością będzie oddanym towarzyszem swojego opiekuna i pójdzie za nim nawet w ogień! :)

Kumpel przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku dowieziemy psiaka do każdej miejscowości w kraju.

(rok ur. ok. 2017)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Kumpel
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:04.04.2020
Termin ważności:60 dni (do 03.06.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 25.05.2020 (Monday), 22:59:12 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera