PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 151 / ID: 218675)

NIUSIA - sunia o numerze 1778. Nie zasłużyła nawet na krótki opis na stronie sch

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 18.09.2021, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
W wielu schroniskach, również w krzeczkowskim Green House, psy nie mają imion, a jedynie numery ewidencyjne, dokładnie tak, jak ogłaszany dziś przez nas psiak o numerze 1778.
Spójrzcie, że zdjęcie psa zrobiono zimą! Czy tą?! Czy może jeszcze wcześniejszą? I przez cały ten czas psina, którą na potrzeby tego ogłoszenia nazwaliśmy Niusia, pozostaje tylko numerem 1778. Nie zasłużyła nawet na to, by określić jej wiek czy płeć! Czy zatem zasłużyła na dom? Fakt, że doczekała się spotkania z fotografem świadczy o przeogromnym szczęściu. W przeciwnym bowiem razie, jak wielu jej towarzyszy niedoli, świat nigdy by się o niej nie dowiedział. Bo jak?! Kogo obchodzi pospolity bury kundel? NAS! Nas obchodzi bardzo, dlatego ogłaszamy Niusię i bardzo prosimy o jej adopcję.
Jaka jest Niusia? Zapewne domyślacie się, że nie umiemy odpowiedzieć na to pytanie. Jedyne, co o niej wiadomo to tyle, że przynależy do gminy Ełk i jest samicą. Na podstawie zdjęcia można ustalić, że jest małym psiakiem - człowiek trzyma ją jedną ręką, a więc jej waga z pewnością nie dochodzi nawet do 10 kg. Pomimo śniegu nieco zakrywającego pyszczek, na brodzie nie widać siwych włosów. Jest więc dorosłym psem, ale daleko jej do bycia seniorem. 5 lat to pewnie wszystko, ile ma.
Zdjęcia psów na rękach należą do rzadkości, dlatego można przypuszczać, że Niusia bardzo bała się zapozować fotografowi. Nie patrzy nawet w jego stronę. Wyraz jej pyszczka świadczy raczej o tym, że chciałaby pozostać niewidzialna. Nie śmie nawet spojrzeć w górę. Jak zatem była traktowana zanim dostała się do schroniska i czym jest obecnie? Czy tylko ciągiem cyfr? Czy ma szanse na dom? Małe pieski są chętniej adoptowane niż duże, dlatego żywimy ogromną nadzieję, że znajdzie się Człowiek, który zapragnie przygarnąć Niusię. Bardzo, bardzo o to prosimy.

numer - 604 798 164
e-mail: green_house63@tlen.pl


W razie potrzeby pomocy w adopcji należy oczekiwać od:
Urzędu Miasta Ełk
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
województwo warmińsko-mazurskie
tel.: 87 73 26 105, e-mail: m.wawreniuk@um.elk.pl (bardzo sumienny urzędnik, pomoże każdemu, kto chce zaadoptować psa )
lub (naczelnik wydziału mienia komunalnego) tel. 87 73 26 245, e-mail: c.winkler@um.elk.pl
Dane kontaktowe
604 798 164
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:NIUSIA
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:04.08.2021
Termin ważności:45 dni (do 18.09.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Sprawa Psa
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2022 (Saturday), 10:01:32 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera