PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 56 / ID: 230678)

NELA - kochana sunia uratowana z UKRAIŃSKIEGO frontu szuka domu

Nela trafiła do nas z transportu ewakuacyjnego z ogarniętej wojną Ukrainy.
Ukraina już przed wojną była miejscem ciężkim do życia dla bezdomnych psów. Teraz sytuacja jest wprost tragiczna... :( Psy tysiącami umierają na ulicach z głodu, chorób i wycieńczenia. Nela miała szczęście, bo trafiła do schroniska Friend w Dnieprze, a następnie transportem ewakuacyjnym do Polski. Sunia zaznała głodu, zimna, wielokrotnie słyszała bombardowania, kiedy Dniepr był ostrzeliwany... :( Teraz sunia jest już bezpieczna w domowym hoteliku pod Warszawą i szuka najlepszego domu na świecie :) Nela to cudowna, pro ludzka dziewczyna. Uwielbia ludzi małych i dużych i wszelki kontakt z nimi :) Jest bardzo grzeczna i karna. Lgnie do człowieka, ale nie jest przy tym nachalna. Bardzo lubi głaski i wszelkiego rodzaju pieszczoty. Sunia mieszka w stadzie z innymi psami i bez problemów się dogaduje ze wszystkimi. Jest mądra i szybko się uczy. Umie już spacerować na smyczy, załatwia swoje potrzeby na dworze, chociaż czasem mogą się jej jeszcze zdarzyć drobne wpadki ;) Jest bardzo wdzięczna za każdy miły gest i okazane zainteresowanie :) W hoteliku poczuła się na tyle bezpiecznie, że śpi już z kołami do góry ;) Dziewczyna jest cudowna! Nela jest niewielka, sięga do połowy łydki, ale jest zwartej budowy. Waży 15 kg. Nie znamy jej reakcji na koty. Do adopcji zostanie wydana zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i z czipem.

Chcesz dać jej dom? Zadzwoń!
Nr tel.: 692 347 958

Adopcja jest możliwa po procedurze adopcyjnej, czyli wypełnieniu ankiety i wizycie przed adopcyjnej w przyszłym miejscu zamieszkania psa. Nie wydamy psa do zamieszkania w warunkach zewnętrznych.
Dane kontaktowe
859
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:NELA
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:07.02.2023
Termin ważności:60 dni (do 08.04.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 26.03.2023 (Sunday), 08:32:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera