PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 525 / ID: 196307)

Mega pozytywny, przyjacielski, zrównoważony ASLAN

KTO doceni ASLANA ?

Są psy, obok których większość przejdzie obojętnie, bo nie są "rasowe", kolorowe, puchate, łaciate - bo są takie zwykłe z wyglądu jak właśnie Aslan.

A Aslan jest NIEZWYKŁY - i tylko raczej NIEZWYKŁA osoba dostrzeże Aslana - psa o cudownym charakterze - psa, który jest spokojnym, dojrzałym zrównoważonym psem, który UWIELBIA ludzi - zarówno dorosłych jak i dzieci.

Aslan toleruje inne spokojne, przyjacielskie samce, a zwłaszcza dogada się z suczkami, z opanowaniem wita kolejne przyjacielskie psy które trafiają do przytuliska.
Aslan kiedyś mieszkał na podwórku na wsi koło Szydłowca, jak umarł właściciel, rodzina pozbyła się wszystkich 6 psów - w tym min. Aslana, i od tej pory - a już trwa to ponad 2 lata / od grudnia 2017 / Aslan siedzi za kratami przytuliska .

Jako nienarzucający się swoją psią osobą i nie medialny - do zdjęć kuli uszy, ale ma fajne stojące uszyska .. .i w ogóle mega fajny z niego ciemno-brązowy psi przystojniak :) .

Jeżeli szukasz spokojnego, opanowanego psa, z którym można się wybrać na fajne spacery, będzie wdzięczny za każdy gest głaskania i doceni kontakt z człowiekiem, to Aslan jest IDEALNY .

Aslan ma około 8 lat, waga około 25 kg, sięga w kręgosłupie na wysokość kolana dorosłej osoby, zaszczepiony, wykastrowany ten WSPANIAŁY pies czeka na swoją SZANSĘ i ludzi co docenią jego charakter.

Aslan przebywa - Szydłowiec k. Radomia, ale szuka pomocy w innych miastach, bo tu w tej okolicy nie ma większych szans aby trafić dobrze.Istnieje pomoc w transporcie za zwrot kosztów paliwa .

Więcej informacji :
Kamila 604 322 515
/jak nie odbieram - proszę sms /
psy.szydlowiec@gmail.com

ODDANIE psa to ADOPCJA, która jest poprzedzona rozmową / wizytą przedadopcyjną wolontariusza u przyszłych opiekunów oraz podpisaniem umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
Kamila 604 322 515 (jeśli nie odbieram, proszę o sms)
psy.szydlowiec@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:ASLAN
Wiek:dorosły
Województwo:świętokrzyskie
Miasto:Kielce
Data dodania:16.02.2020
Termin ważności:30 dni (do 17.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:-
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik bezdomniaki2014
statystyka
Dzisiaj: 17.02.2020 (Monday), 21:59:58 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera