PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 44 / ID: 199099)

Matylda - 4 mies. sunia szuka domu!

Matylda jest 4 miesięczną suczką. Bardzo bystrą dziewczynką: umie korzystać z podkładów, chodzi grzecznie na smyczy, zna komende siadać oraz NIE (sporadycznie ). Jest zapatrzona w człowieka, uwielbia poranne przytulaski i chętnie zaczepia nowe osoby do zabawy. Agresja- poziom zero. Podobno kiedyś nie lubiła innych psów, dzisiaj na spacerach kocha poznawać nowych kolegów. Piesek, który grzecznie jeździ samochodem, autobusem, tramwajem i pociągiem.
Jeśli ktoś chciałby spędzić z Matyldą całe życie, brać mieć pod uwagę, że Matylda czasami na spacerach szczeka na rowery i wózki.- to chyba jedyny problem, nad którym trzeba będzie popracować.
Suczka obecnie jest w domu tymczasownym na Warszawskiej Ochocie i chętnie przyjmie gości. Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją zapraszamy do kontaktu.

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH! Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: 502 840 252 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)
Gatunek:Psy
Rasa:w typie owczarka
Płeć:ona
Imię:Matylda
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:16.08.2019
Termin ważności:14 dni (do 30.08.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:małe dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 02:46:03 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera